29.3.2019 osmá Noc s Andersenem

Milí pohádkoví spáči a rodiče!

Už se to opět blíží!!!!!                                                                                                         Dnem, kdy nebudete mít své ratolesti přes noc doma je pátek 29.3.2019. Na naší škole se uskuteční Noc s Andersenem 2019.

Děti dostanou přihlášku a potřebné informace u svých třídních učitelek. Čekají nás soutěže, čtení a nějaké „dobrodružné" překvapení.

I pro vás, rodiče, mám „malý“ úkol. Pomůžete svým dětem vyplnit kvíz, který je zároveň vstupenkou do kouzelného světa pohádek.

Účast na Noci s Andersenem záleží na rozhodnutí třídní učitelky a samozřejmě na chování vašich dětí. Tak doufám, že si děti účast zaslouží.

Poslední prosbičkou, kterou na vás mám, jsou odměny a dárky pro děti. Budeme rádi za tužky, pastelky, notýsky a další věci, které udělají radost dětem. Děkuji.

Za organizační tým
Mgr. Kamila Volíková (tel. 721 263 381)
a třídní učitelky