Login

Florbalový úspěch děvčat

Florbalový úspěch děvčat
Tým děvčat, reprezentující naši školu a složený nejen z florbalistek, v pondělí 22.10. vyhrál okresní kolo školního celorepublikového florbalového projektu ČEPS CUP. Našeho kola se účastnily dívčí týmy ze 3 okresů a školy na prvním a druhém místě postoupily do kola krajského - tedy my a dívky z Jesenice, dva týmy, které během dne nebyly poraženy.
... Náš postup  vůbec  nebyl snadný... Sešli jsme se 3 kvalitní florbalové týmy - Jesenice, Nehvizdy a my (dále se účastnily dívky z Open Gatu, Kounic a Neratovic )... Před posledním zápasem vůbec nebylo jednoznačné, jak vše dopadne... Nehvizdy všechny poráželi s přehledem, jen s Jesenicí remizovali a i ta měla samé výhry. My jsme pak také uhráli s Jesenicí shodné skóre a čekal nás poslední zápas - zápas s holkama z Nehvizd, které se zdály nepřehratelné, navíc právě tento zápas měl rozhodnout o celkovém vítězi - při prohře bychom skončili až 3., při remíze by nás čekalo též 3.místo, protože bychom měli horší skóre, takže nezbývalo než vyhrát :-))) ...naše superholky daly do zápasu veškerou svou energii a um a plnily všechny pokyny z lavičky, dokázaly uhlídat hráčky soupeře a ke střelám je mnoho nepouštěly, samy tvořily hru a soupeře svou bojovností zaskočily, po právu jsme tedy získaly 1.místo a postup (po výhrách 5:2 proti ZŠ Kounice, 6:2 s Open Gatem, 6:4 poměr s Neratovicemi, remíza 5:5 s Jesenicí a závěrečná výhra 7:3 se ZŠ Nehvizdy). Ještě nutno podotknout, že byl problém sehnat gólmanku, oslovila jsem několik žákyň a nikomu se do toho nechtělo, nakonec do brány úspěšně zaklekla drobná čtvrťačka Julča, která zápasy odchytala na výbornou navíc po jednom zkušebním tréninku.
Velká gratulace a díky patří samozřejmě všem děvčatům, jelikož bez dobrých hráček by to nešlo - kompletní tým byl ve složení: Adéla Boudová, Nela Bílková, Beáta Doleželová, Julie Hynková, Sofie Gallová, Nikola Mrázková, Ema Zmrhalová
Za ZŠ Mukařov Petra Kotrhonzová
 
 

Zpět na hlavní výpis

Home
Kontakt
Fotografie
Jídelna
Kniha návštěv
Třídy
Kroužky

Created by © 2014 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek pro školy