Přihlášky na přípravu

Příprava na přijímací zkoušky 9.ročník - ČJ - úterý 14h

SŠ :*

Příprava probíhá od 14. října 2019 do března 2020 každé úterý ve 14 hod. v učebně 9.A pod vedením PaedDr. Jany Novotné. Kurzovné 1200,- je splatné na první lekci. Absence se nenahrazují, žák si v tomto případě vyzvedne dodatečně studijní materiály. Neplnění povinností a nekázeň mohou být důvodem k vyloučení z kurzu. Odesláním přihlášky souhlasím s podmínkami.

Příprava na přijímací zk. 5. a 7. ročník - ČJ - středa 14hod.

Kontakt :*

Příprava probíhá od 3. října 2019 do března 2020 každou středu ve 14hod. v učebně 9.B pod vedením Mgr. Kateřiny Dinové. Kurzovné 1200,- je splatné na první lekci. Absence se nenahrazují, žák si v tomto případě vyzvedne dodatečně studijní materiály. Neplnění povinností a nekázeň mohou být důvodem k vyloučení z kurzu. Odesláním přihlášky souhlasím s podmínkami.

Příprava na přijímací zk .5. a 7. ročník - M - út 13hod.

Kontakt :*

Příprava probíhá od 14. října 2019 do března 2020, minimální počet zahájení je 10 žáků. J. Hanzlíková, M. Jakobová. Kurzovné 1200,- je splatné na první lekci. První týden cvičný test, druhý týden vyhodnocení. Absence se nenahrazují, žák si v tomto případě vyzvedne studijní materiály, které vypracuje dodatečně. Odesláním přihlášky souhlasím s podmínkami.

Příprava na přijímací zkoušky 9.ročník - M - st 13.50h

SŠ :*

Příprava probíhá od 2.10.2019 do března 2020 každou středu ve 13.50hod. v učebně 9.A pod vedením Ing. Lenky Hejdukové. Kurzovné 1200,- je splatné na první lekci. Absence se nenahrazují, žák si v tomto případě vyzvedne dodatečně studijní materiály. Neplnění povinností a nekázeň mohou být důvodem k vyloučení z kurzu. Odesláním přihlášky souhlasím s podmínkami.

Příprava na přijímací zkoušky 9.ročník - M - st 13.30h

SŠ :*

Příprava probíhá od 2.10.2019 do března 2020 každou středu ve 13.30hod. v učebně 9.B pod vedením Mgr. Radka Chvojky. Kurzovné 1200,- je splatné na první lekci. Absence se nenahrazují, žák si v tomto případě vyzvedne dodatečně studijní materiály. Neplnění povinností a nekázeň mohou být důvodem k vyloučení z kurzu. Odesláním přihlášky souhlasím s podmínkami.