• image 4
  • image 9
  • image 10

Albatros - nabídka nakladatelství

Zpráva pro rodiče KMC Albatros: V souvislosti s uzavřením škol nabízí společnost Albatros Media rodičům školáků možnost objednat knížky z jarních katalogů, které děti přinesly domů začátkem března, s dodáním přímo domů. A to při zachování zvýhodněných katalogových cen (ceny některých knížek jsou dokonce ještě nižší v rámci akce na podporu domácího vzdělávání) a bez poštovného. Pokud si Vaše děti vybraly v katalozích Klubu mladých čtenářů Albatros, Knižního klubu Fragment nebo Pohádkové školky knížky, využijte prosím k objednání tento odkaz: www.albatrosmedia.cz/c/skolnikatalogy Před odesláním objednávky vyplňte slevový kód JARO20, díky kterému nebudete platit žádné poštovné. Kód je platný do 30. dubna 2020. Věříme, že četba knížek bude pro děti příjemným zpestřením v náročné době karantény.