Opatření ředitele návratu 1. stupně od 12.4. (aktualizace 11.4.)

Vážení rodiče a zákonní zástupci žáků,

připravili jsme pro Vás "manuál" k rotační výuce.  Dotazy zák. zástupců žáků "lichého týdne" jste mohli položit v PÁ 9.4.2021 v 17 h řediteli školy a třídním učitelům na online konferenci. Zák. zástupcům žáků "sudého týdne" přijdou přístupové údaje na online konferenci skrze el. ŽK a e-mailem v příštím týdnu. Dotazy je možné klást také pod odkazem na facebookové stránce školy.

V příloze kromě OPATŘENÍ ředitele k rotační výuce (aktualizace 11.4.) připojujeme také materiály MŠMT pro zák. zástupce a žáky. Prosíme, přiměřeným způsobem seznamte s opatřením své děti a předejte jim i příslušný materiál MŠMT.

Nakonec připojujeme ještě odkaz na demonstrativní video, abyste si dokázali lépe představit průběh testování LEPU testy. Video můžete pustit také svým dětem.

Na nejčastější dotazy naleznete odpovědi na stránkách MŠMT k testování.

Pevně věříme, že to společnými silami zvládneme. Už se na děti všichni moc těšíme.

Mgr. Lukáš Kohoutek, ředitel

Kontakty: