Rozpis rotační výuky od 12.4.2021

Vážení rodiče a zákonní zástupci žáků,

s ohledem na usnesení Vlády ČR uveřejňujeme rozpis rotační prezenční výuky od 12.4.2021

LICHÝ TÝDEN = 12.-16.4.
SUDÝ TÝDEN = 19.-23.4.

Další informace budou průběžně uveřejňovány na webu školy a budete informováni e-mailem a přes e-žk v DM. Nově je též možné aktuality sledovat na facebookové stránce ZŠ Mukařov - oficiální stránky školy. V pátek 9.4. v 17h proběhne pro zájemce z řad rodičů/zákonných zástupců žáků lichého týdne online setkání s třídními učiteli (lichého týdne) a ředitelem školy k ujasnění situace ohledně postupu testování - odkaz na online konferenci bude zaslán všem rodičům "lichého týdne" e-mailem a přes e-žk. V dalším týdnu proběhne obdobné setkání pro zájemce z řad rodičů/zákonných zástupců žáků sudého týdne, které již bude vycházet ze zkušeností lichého týdne - termín bude upřesněn.

Pokud máte zájem o zajištění obědů pro žáky během prezenční výuky ve škole, je třeba obědy objednat ZDE (s lockdownem byly automaticky odhlášeny). Provoz školní družiny bude zajištěn pro žáky 1.-4. ročníků prezenční výuky. Pro žáky 5. ročníku bohužel není z organizačních důvodů možné družinu zajistit.

Pevně věřím, že situaci společnými silami zvládneme.

Mgr. Lukáš Kohoutek, ředitel

Kontakty: