Sdělení vedení o aktuální situaci ve škole

Vážení rodiče, žáci, kolegové a přátelé školy,

dne 1.2.2021 přebírám funkci ředitelky ZŠ Mukařov. Tuto funkci budu vykonávat do 31.3.2021, kdy bude znám výsledek řádného konkurzu na ředitele školy. Po tuto dobu bude spolu se mnou užší vedení školy tvořit také Mgr.Jana Kárníková (tř. učitelka 2.B) na pozici zástupkyně a jako metodik prevence Mgr.Zuzana Kadeřábková (tř.učitelka 2.A).

Na ZŠ Mukařov působím od roku 2013 jako třídní učitelka na I.stupni, výchovný poradce a učitelka předmětu přírodovědná praktika, též jsem vyučující ruského jazyka v sedmých třídách. Můj úvazek bude do konce tohoto školního roku zachován.

Ráda bych poděkovala paní ředitelce PaedDr.Janě Novotné, panu zástupci Mgr.Radku Chvojkovi a Mgr. Kryštofovi Novotnému za působení na této škole.

Přestože situace byla velmi náročná, mohu vás ubezpečit, že úvazky odcházejících pedagogů jsou již plně obsazeny. Na školu přicházejí noví pedagogové, kteří se ujímají předmětů anglického jazyka a matematiky. Dotčení žáci se s nimi seznámí už v průběhu následujícího týdne v rámci distančních rozvrhů. Ostatní předměty jsou obsazeny stávajícími pedagogy školy. Za což jim velmi děkuji.

I když se ujímám řízení školy nyní jen na dva měsíce, těším se na nové výzvy, na spolupráci s pedagogickým sborem, vámi rodiči, žáky i zřizovatelem školy.

Mgr. Kamila Volíková
ředitelka