Třetí kolo pro nepřijaté uchazeče 2021

Zdroj: www.infoabsolvent.cz

V případě, že to nedopadlo, přijde rozhodnutí o nepřijetí písemně  poštou (pozor, přijatí uchazeči žádnou písemnou informaci nedostanou, seznam přijatých pod přiděleným kódem najdou jen na školním webu).

Druhá šance

Střední školy, které po prvním kole nenaplní své 1. ročníky novými žáky, vyhlásí druhé kolo, případně i další kola přijímacího řízení.

Tuto informaci bezprostředně oznamují místně příslušnému krajskému úřadu i s počty volných míst do jednotlivých oborů. To je příležitost pro všechny nepřijaté, aby štěstí zkusili znovu.

Přehledy o volných místech ve středních školách a nenaplněných oborech:

- na webových stránkách krajských úřadů = jediný zdroj se souhrnným přehledem škol a oborů s volnými místy v daném kraji, včetně nových termínů pro případnou zkoušku a informace, z čeho se bude skládat.

- na školních webových stránkách jednotlivých středních škol = volná místa v konkrétní škole.

E-mail: lukas.kohoutek@zs-mukarov.cz

Mobil - ředitel: 731 449 243