Přihlášky na přípravu

Příprava na přijímací zkoušky 9.ročník - ČJ

*

Vyučuje Mgr. Kamila Volíková. Náplní bude nacvičování a rozbor testů - 60 minut. Příprava probíhá od října 2021 do března 2022. Termín a platební podmínky budou upřesněny v září. Absence se nenahrazují, žák si v tomto případě vyzvedne dodatečně studijní materiály. Neplnění povinností a nekázeň mohou být důvodem k vyloučení z kurzu.

Příprava na přijímací zk. 5. ročník - ČJ

*

Vyučuje Mgr. Jaroslava Volná. Příprava probíhá od října 2021 do března 2022. Podmínky budou upřesněny v září. Absence se nenahrazují, žák si v tomto případě vyzvedne dodatečně studijní materiály. Neplnění povinností a nekázeň mohou být důvodem k vyloučení z kurzu.

Příprava na přijímací zk. 5.ročník - M

*

Vyučuje Mgr. Martina Jakobová. Příprava probíhá od října 2021 do března 2022. Podmínky budou upřesněny v září. Minimální počet přihlášených žáků je 10. Jeden týden bude vždy cvičný test, druhý týden vyhodnocení a rozbor. Absence se nenahrazují, žák si v tomto případě vyzvedne studijní materiály, které vypracuje dodatečně. Neplnění povinností a nekázeň mohou být důvodem k vyloučení z kurzu.

Příprava na přijímací zkoušky 9.ročník - M

*

Vyučuje Mgr. Hanzlíková Jana a Ing. Lenka Hejduková. Příprava probíhá od října 2021 do března 2022. Podmínky kurzu budou upřesněny v září. Absence se nenahrazují, žák si v tomto případě vyzvedne dodatečně studijní materiály. Neplnění povinností a nekázeň mohou být důvodem k vyloučení z kurzu.

Kontakty:
Tel - kancelář: 731 449 243